м. Київ, вул. Узинська 2 (Святошинський р-н) | +38 (044) 407 16 95

Життя учнів

Наразі у школі канікули, час для відпочинку. Час, коли життя учнів проходить, безсумнівно, весело, цікаво, пізнавально, але повністю за межами навчального закладу. Можливо, вони подорожують на інші континенти, можливо, досліджують мальовничі міста України, знаходять найцікавіші місця столиці або просто використовують можливість виспатися вдома та провести час з сім'єю. Що б вони не робили зараз, ми впевнені, що вони дуже щасливі, але сподіваємося, що й за школою вони вже засумували. Тому що школа за ними — дуже!

Ось-ось почнеться новий навчальний рік, що обіцяє принести з собою купу захоплюючих пригод, зустріч із старими добрими друзями, нові знайомства та просто неймовірну кількість цікавих  корисних знань. Та поки учні все ще мають змогу відпочити.

А в школі робота кипить! Вже зараз спеціально підготовлені команди викладачів влаштовують секретні засідання у штаб-учительскій, щоб розробити план проведення надзвичайно цікавих заходів, квестів, ігор, екскурсій, виїзних занять та багато чого іншого! Більш за те, все це буде проводитися не тільки українською, а й іноземними мовами! Але тс-с-с, тихо. Поки що це таємниця :)

Однак ми можемо відкрито розказати про те, що вже встигли підготувати для наших учнів. В новому навчальному році їх очікують мовний, кулінарний гуртки, заняття з флорболу, кіноклуб; зустрічі з нашими іноземними друзями; скайп-конференції з учнями європейських та американських шкіл; участь у міжнародних мовних та математичних конкурсах, таких як “Puzzle English”, “Кенгуру”, “Соняшник” тощо; пізнавальні семінари та тренінги на актуальні теми та багато-багато іншого!

Тож ми з нетерпінням очікуємо на початок нового навчального року. До зустрічі!

 

Нагадуємо, що відео- та фотозвіти усіх проведених заходів, згодом, ви зможете побачити на нашому сайті у розділах “Про школу”, та “Шкільне життя”, а також у соціальних мережах Facebook, YouTube та Instagram.